Premium Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Premium Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Premium Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

PREMIUM Katlanır Cam Balkon Sistemi Kasa ve Baza tasarım farklılığı açısından diğer sistemlerden farklı olarak tasarlanmıştır.

Sistemin Teknik Özellikleri:

  • Sistemin Kasa Profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.
  • Premium seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
  • Sistemin eloksal (naturel), beyaz, krem ve kahverengi olmak üzere 4 farklı standart renk seçeneği mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.
  • Diğer sistemlerimizde olduğu gibi Premium Sistemde üstten taşımalı ve alttan taşımalı olarak monteedilme imkanına sahiptir. Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, alttaki 4 rulman kılavuzlama yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, üstteki 4 rulman kılavuzlama yapar.
  • Temperli cam kenarlarında kullanılan şeffaf fitiller, kullanılan cepheye (kuzey/güney) bağlı olarak 2 – 4 yıl garantilidir.
  • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800 mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700 mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45 kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 10,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: